Gminne Centrum Informacji przy Urzędzie Gminy w Hażlachu rozpoczęło działalność 1 grudnia 2004 roku. Jego utworzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy w ramach III edycji Programu Aktywizacji Zawodowej Absolwentów „Pierwsza Praca”.

Zadaniem Centrum jest zapewnienie mieszkańcom Gminy Hażlach darmowego dostępu do internetu, za pomocą którego można uzyskać różnorodne informacje na temat rynku pracy, organizowanych kursów i szkoleń, a także zasad podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Pracownicy obsługujący Centrum udzielą Państwu wszechstronnej pomocy w pisaniu dokumentów aplikacyjnych: podań o pracę, listów motywacyjnych i CV.

GCI dysponuje stanowiskami komputerowymi ze stałym łączem internetowym. Lokal na niskim parterze budynku Urzędu Gminy, w którym się mieści, jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

GCI w budynku UG Hażlach, ul. Główna 57, tel. 33 852 23 63, jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 (uwaga: w czasie epidemii koronawirusa COVID-19 czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00)      

Do odwiedzenia Centrum zapraszamy:

- absolwentów wszystkich rodzajów szkół
- studentów - osoby poszukujące pracy
- osoby zagrożone bezrobociem
- osoby gotowe do podnoszenia lub zmiany swoich kwalifikacji
- pracodawców i przedsiębiorców z terenu gminy

Pliki do pobrania:

- wzór CV
- Kwestionariusz Osobowy
- List Motywacyjny
- Życiorys Zawodowy

 

*          *          *

Gminne Centrum Informacji prowadzi także w swoim lokalu Punkt Informacji Turystycznej w Hażlachu, funkcjonujący w ramach Śląskiego Systemu Informacji Turystycznej, współfinansowanego ze środków RPO WSL 2007-2013, wdrażanego przez Śląską Organizację Turystyczną oraz beneficjentów: m.in Gminę Hażlach i Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza".        

W lokalu GCI-PIT dostępne są darmowe materiały informacyjne, w tym mapy, foldery i broszury. Można je odbierać wyłącznie osobiście, ich wysyłki nie prowadzimy.      

Kontakt:  

tel./fax 33 852 23 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
            

Bliższe informacje na stronie silesia.travel